Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

info@koyokullariyardimprojesi.com

 

Hakkımızda

KÖY OKULLARI YARDIM PROJESİ OLARAK

Kuruluşumuzdan günümüze desteklerinizle 100.000 öğrencimize eğitim desteği sağlandı, 30.000 öğrencimize Bot mont desteği, 1.600 öğrencimize Bayramlık Kıyafet, 2.500 öğrenci için köy okullarına pizza ve 1.400 öğrenci için pasta ikram edildi. 4.000 öğrencimiz için çanta seti ve kırtasiye malzemeleri hediye edildi. 5.000 Aile için yardımı yapıldı. Dezavantajlı çocuklarımıza 55 adet akülü/ tekerlekli sandalye ulaştırıldı. 15 adet Kütüphane yapıldı. 10 Okul tadilatı gerçekleştirildi. Uzaktan eğitim gören ihtiyaç sahibi çocuklara 110 adet tablet hediye edildi. 52 adet bisiklet hediye edildi. Köy köy oyuncak hediyesi 1.000 çocuğunuza ulaştırıldı ve 1.200 öğrencimize okul okul uçurtma şenliği düzenlendi. Okullarımıza 400 adet fidan ekimi desteği verildi.

01Biz Kimiz

Köy Okulları Yardım Projesi 2014 yılından beri, 1800 ve üstü okula kırtasiye, giyim, okul demirbaş ve destek malzemesi temininde, okul tadilatı ve sağlık konusu desteğinde ve sayısız okula kütüphane ve kitap temininde aracılık yapan sosyal sorumluluk projesidir.

Projenin kurucusu ve yöneticisi Cafer Canşi tüm alt yapı, koordinasyon, iletişim ve arka plan çalışmalarına doğrudan hakim ve ilgili olarak 2014 yılından beri projeyi büyüterek bugüne gelmesini sağladı.

Varoluş sürecimizde, sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile değerli destekçilerimiz ve değerli öğretmenlerimiz sayesinde büyük mutluluklara güzel imzalar atıldı.

Hiçbir ideoloji, fikir ve siyasi odak ya da güç, simge, herhangi bir vakıf ya da dernekle bağı bulunmayan, amacı sadece çocuklara yardım ulaştırmak olan sorumluluk projesinin kurucusu, proje fikir sahibi ve sayfa yöneticisi Cafer Canşi, Ağrı ilinde; sayfanın okul ilanları, destekçi bulma ve çalışmalarında editör görevinde Özlem Bulutoğlu Kocaeli’nde ikamet etmektedir. Bazı şehirlerde ve yurt dışında gönüllülerimiz bulunmaktadır.

Cafer CANŞİ | Kurucu & Yönetici

Tamamlanan Projeler 0
Bekleyen Projeler 0

02Nasıl Çalışıyoruz

Sayfamızın facebook üzerinden direkt okul öğretmenlerinden alınan okul ilanları, belli bir formatta istenip; instagram sayfamızda yayınlanınca destekçilerimiz tarafından farklı şehirlerden ihtiyaçlar direkt okullara gönderilip bizzat ihtiyaç sahibi okuldaki öğretmen ile irtibat sağlanır. Öğretmenlerimiz destekler ulaştığında fotoğraf ve video ile bizlerle mutluluklarını paylaşarak ortak olmamızı sağlar.

Çalışmalarımız; siteden ve sosyal medya hesaplarımızdaki paylaşımlarımızdan da bilindiği üzere, okul talebi ile destekçilerimizin katkılarını buluşturmak ve sağlanan destek yerine ulaştığında bu mutluluğa hep birlikte ortak olabilmek üzerinedir. Uzun yıllar bir arada ve çoğulda olmak dileklerimiz ile.

Aile Yardımı ve Tadilat

Bot ve Mont Destekleri

Okul Destekleri

Oyuncak ve Bisiklet Yardımı

03Minik Kalplere Dokun

Maddi desteğin kabul edilmediği ve bugüne kadar sayısız şahsi, firma, kurum ve kuruluş desteği ile sürekli büyüyerek devam eden projemizde, her ilden köy okulu istisnasız yayına çıkartılıyor. Fakat fiziki ve coğrafi koşullar, yoksulluk, yokluk ve benzeri sebeplerle doğu illerindeki köy okullarından daha fazla talep alıyoruz. Bunun yanı sıra İzmir, Isparta, Giresun, Artvin gibi çeşitli illerde de köy okullarından gelen talepler karşılandı.

Tek dileğimiz ve uğraşımız; gelecek için aydınlık, eğitimli, bilinçli ve sağlam değerler ile kuşanmış nesiller yetişmesine ve onların mutlu yarınlarına katkı sağlamak.

Çocuklarımızın hem geleceklerine ışık hem de yaşamsal koşullarına benim de bir desteğim olsun diyorsan, lütfen sen de sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulun ve Minik Kalplere Dokun!

PROJELERİMİZ

  • Kütüphanelerimiz (Eğitim)
  • Minik Kalpler Üşümesin (Bot ve Mont)
  • Köy Çocuklarına Oyuncak Dağıtımı
  • Uçurtma Şenlikleri
Siz de bize destek olup minikleri sevindirmek istemez misiniz?