Hakkımızda

Köy Okulları Yardım Projesi

Hakkımızda :
Köy Okulları Yardım Projesi 2014 yılı Eylül ayında faaliyetlerine başlayan; tamamen gönüllülerimiz ve köy okullarımız arasında güvenilir, hassas ve bilinçli bir köprü görevi gören Ağrı merkezli bir sosyal sorumluluk projesidir.

Projenin kurucusu ve yöneticisi Cafer Canşi tüm alt yapı, koordinasyon, iletişim ve arka plan çalışmalarına doğrudan hakim ve ilgili olarak 2014 yılından beri projeyi büyüterek bugüne gelmesini sağladı.

Varoluş sürecimizde, sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile değerli destekçilerimiz ve değerli öğretmenlerimiz sayesinde büyük mutluluklara güzel imzalar atıldı.

Hiçbir kurum, kuruluş, vakıf, dernek, ideoloji ya da fikre dayalı ve bağlı olmaksızın tek amacı köy okullarımızın yardım çağrılarına destek ve çocukların gülümsemelerine katkı sağlamak olan ve bugüne kadar binlerce çocuğumuza ve okulumuza; kırtasiye, giyim, yakıt, kitap ve tadilat konularında imkanlar sunan projemiz ile minik kalplerin kalplerinde olmamız için desteğinizin öneminin farkındayız.

Tek dileğimiz ve uğraşımız; gelecek için aydınlık, eğitimli, bilinçli ve sağlam değerler ile kuşanmış nesiller yetişmesine ve onların mutlu yarınlarına katkı sağlamak.

Çalışmalarımız; siteden ve sosyal medya hesaplarımızdaki paylaşımlarımızdan da bilindiği üzere, okul talebi ile destekçilerimizin katkılarını buluşturmak ve sağlanan destek yerine ulaştığında bu mutluluğa hep birlikte ortak olabilmek üzerinedir. Uzun yıllar bir arada ve çoğulda olmak dileklerimiz ile.

Siz de bize destek olup minikleri sevindirmek istemez misiniz?

@koyokullariyardimprojesi
Cafer CANŞİ- Kurucu ve Yönetici